Jake Paul

Jake Paul je americký YouTuber, herec a boxer. Narodil se 17. ledna 1997 v Clevelandu v Ohiu a je mladším bratrem Logana Paula, který je také populární osobností na YouTube.

Jake Paul začal svoji kariéru na platformě Vine, kde sdílel krátké komické klipy. Poté se přesunul na YouTube, kde získal masivní sledovanost díky svým vlogům a prank videím. Na svém kanále, který má miliony odběratelů, sdílí různé typy obsahu, včetně výzev, pranků a hudby.

Paul se také objevil v několika televizních seriálech a filmech. Byl obsazen do role Dirka na Disney Channel seriálu „Bizaardvark“.

V posledních letech se Jake Paul také začal věnovat boxu. Jeho první profesionální zápas byl v lednu 2020 proti AnEsonGibu, YouTuberovi a gamerovi, který Jake Paul vyhrál. Od té doby pokračoval v boxerské kariéře s dalšími významnými výhrami.

Jake Paul je známý svou kontroverzní povahou, často je středem skandálů a kritiky za své chování a obsah, který sdílí. Bez ohledu na kritiku je však nesporné, že si Jake Paul vybudoval významnou kariéru a značku.